Podsumowanie Testu Wszechstronności Stylowej

Podsumowanie Testu Wszechstronności Stylowej

Kategoria:Aktualności

W dniu 26.06.2019r Usteckie Towarzystwo Pływackie „AQUA” dokonało podsumowania i wręczenia pucharów za zawody – Test Wszechstronności Stylowej w 4 kat., wiekowych: 10-11 lat, 12-13 lat, 14 lat i kat.junior.


Sponsorem pucharów za I miejsce był Prezes Spółki Uzdrowisko Ustka Pan Łukasz de Lubicz Szeliski, za II miejsce UTP AQUA, za III miejsce sponsorem był Pan Krystian Gładysz i Jarosław Domałążek – Nauka Pływania Sport i Rekreacja – ZE SPORTOWYM PODZIĘKOWANIEM.


W podsumowaniu I półrocza uczestniczyli również przedstawiciel wydziału oświaty kultury i sportu UM Ustka Pani Agnieszka Hrywniak, Prezes Stowarzyszenia ALPHA TEAM Pan Michał Wiśniowski, Zarząd UTP AQUA – Pan Mariusz Durejko, Pan Konrad Białek i instruktor Pani Edyta Magińska i oczywiście zaproszeni rodzice.
Dziękujemy Hotelowi Grand Lubicz za wspaniałe puchary – lodowe, też cieszyły oczy i delektowaliśmy się smakiem przez całe 30 sekund, jak na zawodach –

DZIĘKUJEMY!!!

Uwaga zawodnicy wyniki poszczególnych konkurencji w informacji z dnia 01.06.2019r.
Zarząd UTP „AQUA” życzy wszystkim wspaniałego wypoczynku i do zobaczenia na obozie sportowym Bytów 2019r a zawodnikom wyjeżdżającym na MP 16 lat – Wiktor Syldatk i Igor Białek zimnego potu w codziennym treningu.


Leave a Reply