III edycja Pomorskiej Ligii Ratownictwa Wodnego

• -

Kategoria:Aktualności

W dniu 26.11.2017r zakończyła się kolejna III edycja Pomorskiej Ligii Ratownictwa Wodnego. W Słupsku o medale w konkurencji indywidualnej; 100m akcja super ratownik,100m ratowanie manekina w płetwach i holowanie manekina na dystansie 50m walczyli – Adrianna Białek, Piotr Arcimowicz, Wiktor Syldatk, Igor Białek i Jan Sitnik.
W toku sportowej rywalizacji nasi najmłodsi ratownicy wywalczyli – złoty medal Piotr Arcimowicz w konkurencji 50m hol.man. i srebrny medal w konkurencji 100m super ratownik, Wiktor Syldatk srebrny medal w konkurencji 50m hol.man. Drużynowo w sztafecie 4x50m akcja ratownicza z pasem typu „węgorz” – wywalczyliśmy srebro po pięknej sportowej rywalizacji (DRUŻYNA NA MEDAL w składzie zm.1-Igor Białek, zm.2-Jan Sitnik, zm.3-Piotr Arcimowicz, zm.4-Wiktor Syldatk).
W podsumowaniu III edycji drużyna z Ustki wywalczyła Puchar za II miejsce w kat. junior mężczyzn i Puchar za III miejsce w kat.junior kobiet.
Najbardziej zabolała Nas klasyfikacja generalna po III edycjach a mianowicie na IV miejscu znaleźli się Adrianna Białek z 1 punktem straty(187),Wiktor Syldatk z 4 punktami (240), Piotr Arcimowicz (219).
Dziękuję Wszystkim zawodnikom za udział w tych trudnych zawodach w PLRW organizowanych przez Pomorską Federację RW.